Poruka učeničkih zadruga Zagrebačke županije Osnovnoj školi Lovas

Autor: LADISLAV FIRI, 26. 9. 2016.

Jutros smo dobili e - mail poruku gospođe Darinke Balen, tajnice Podružnice učeničkih zadruga Zagrebačke županije, koju vam prenosimo u cijelosti.

Draga ravnateljice, djelatnici škole, učenici, roditelji,

Nakon što smo se sretno vratili svojim kućama, nakon što smo svima ispričali kako nam je bilo kod vas imamo potrebu i vama to reći.

Već nekoliko godina putujemo diljem naše domovine i realiziramo lijepe susrete i druženja. Ovo što ste nam vi pripremili nadmašilo je sve do sada. Digli ste ljestvicu jako visoko i teško će biti kad budete naši gosti da vam vratimo istom mjerom.

Sva vaša toplina, srdačnost i gostoljubivost bila nam je nesebično dana i mi smo u svemu beskrajno uživali. Od samog toplog dočeka dobrodošlice gdje vam osmjeh nije silazio s lica bez obzira što smo kasnili kod vas, do sline brige, pažnje koju ste nam posvetili kao domaćini do prekrasnih svježih i slatkih malina koje smo pojeli u autobusu.

Djeca su presretna, stalno su pričali u autobusu doživljaje koje su im omogućili domaćini, odrasli su se hvalili tko je i kakve kolače pojeo s vašeg prebogatog stola.

Pokazali ste nam kako za prekrasno druženje nije potrebno puno novaca nego jedno veliko i nesebično srce i puno ljudske topline i srdačnosti.

Još jednom od srca veliko, veliko hvala svima od svih nas!

Veselimo se vašem dolasku kod nas iduću godinu. Mi ćemo učiniti sve što je u našoj moći da vam pomognemo oko realizacije tog projekta.

Šaljem srdačne ,velike i tople pozdrave svima

Darinka Balen

Priloženi dokumenti: