Uspješna akcija - poticaj da nastavimo

Autor: Marko Brajković, 6. 10. 2011.

Korak po korak, akcija za akcijom i naš školski vrt polako dobiva obrise. Danas održana akcija poticaj nam je za nastavak marljivog rada u vrtu. Nadamo se da će već tijekom ove školske godine vrt biti mjesto nastave u prirodi i mjesto gdje će učenici rado provoditi vrijeme.

U društvu u kojem se do svega želi doći odmah i preko noći, marljivo zalaganje i postupni napredak ne vide se često. Ali zaista se možemo pohvaliti vrijednim zalaganjem naših nastavnika i učenika koji su danas obavili sve pred njih postavljene zadatke. Učenici 5. i 7. razreda predvođeni nastavnicima predmetne nastave uredili su vrt i pripremili ga za jesenske radove.

Obavljeni su sljedeći poslovi:

- sjetva travnjaka

- gnojidba travnjaka

- čišćenje podruma

- čišćenje stepenica

- izrada vrtne gredice kod ulaza u podrum

Imamo još mnoštvo planova za jesen i nadamo se da ćemo uz pomoć škole i kumova naše eko-škole uspjeti sve realizirati.

Želimo se zahvaliti svima koji su su sudjelovali u akciji i nadamo se nastavku uspješne suradnje. Svaka čast dečki!